Iluravi

Iluravis on laserteraapial kaks põhisuunda: nahaprobleemide ravi ja kortsudevastane näonahka pinguldav teraapia.

Laserteraapia protseduurid on väga heaks võimaluseks saada kiiret leevendust erinevatele nahaprobleemidele. Väga paljud on avastanud enda jaoks laserteraapia just akne raviks. Protseduur ise on kiire, valutu ning sellega ei kaasne mitte mingisuguseid kõrvalnähte.
Meie kabinetist lahkudes võib klient jätkata koheselt oma igapäevaseid tegevusi, minna tööle, trenni vm. Teraapiakuuri pikkus ja protseduuri aeg sõltub suuresti probleemi ulatusest, mille väljaselgitamiseks pakume kliendile tasuta kontsultatsiooni.

Tänu pikaajalisele töökogemusele teame soovitada, milliste probleemidega võib laserteraapia olla kohe väga efektiivne ning milliste tulemuste ootamisega peab veidi pikemalt kannatust varuma.

Vananedes hakkab nahk vabade radiaalide kahjustustest tulenevalt oma elastsust kaotama, kollageeni ja elastiini tootmine väheneb, tekivad kortsud, suurenevad poorid, nahk lõtvub, tuhmub ning kaotab oma endise sära.
Teatud kindlatel lainepikkustel punane ja infrapuna valgus aga aitab seda protsessi aeglustada, taaselustada rakkude tegevust, aktiveerida rakkude ainevahetust ja stimuleerida vereringet ja kollageeni tootmist nahas.