Kollageeniteraapia

Naha vananemist mõjutavad nii sisemised kui ka välised faktorid. Naha ainevahetus aeglustub ja loomulik funktsioon hakkab langema umbes 25-aastaselt: väheneb elastsus, nahk on kuivem, jume ebaühtlane ja naha tundlikkus suureneb. Pärast 45. eluaastat muutub nahk veelgi õhemaks ja hapramaks. See omakorda muudab naha vastuvõtlikumaks kahjulikele välisteguritele (päike, toksiinid, keemilised ained, vabad radikaalid). Ka kollageeni ja elastiini tootmine aeglustub.

Kollageen ja elastiin annavad nahale elastsuse, vastupidavuse, struktuuri, ühtlase jume ja hoiavad naha nooruslikuna. Kollageeni ja elastiini vähenemine nahaaluses koes toob kaasa naha struktuurilised muutused - kortsude tekkimise, naha lõtvumise ja elastsuse vähenemise.

Kollageeniteraapia eesmärgiks on pinguldada ja toniseerida nahka, vähendada kortsukeste teket, ühtlustada nahatooni ja parandada naha struktuuri. Hoolduse käigus stimuleeritakse naharakud tootma kollageeni ja elastiini.

Kliinilised uuringud näitavad, et punane ja infrapuna valgus suurendab rakkude aktiivsust, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, parandab verevarustust ning on seeläbi väga efektiivse nahka pinguldava ja toniseeriva toimega. Hooldused aitavad parandada jumet, naha struktuuri, kontrolli alla hoida pigmendilaike ning vähendada pooride suurust ja kortsude teket.

Invasiivsed vananemisvastased protseduurid (mikrolihvimine, naha täiteaineid ja muud süstid, keemiline koorimine või laserlihvimine) võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. 
Meie kollageeniteraapia on üks väheseid meetodeid, mis aitab vananemise märke õrnalt ja ohutult vähendada.

Teostatakse valgusteraapia seadme abil ning protseduuri kestus on 20 min. 
Tulemuseks on nooruslikum ja säravam nahk!

Soovituslik sagedus: 2-3x nädalas.