Nahaprobleemid

Laserteraapia protseduurid on väga heaks võimaluseks kiireks leevenduseks erinevatele nahaprobleemidele. Väga efektiivne on laserteraapia akne ravis, kuid laserprotseduuridega saab leevendust ka psoriaasi, erinavate allergiliste löövete, ohatise, konnasilmade ja soolatüügaste puhul. 
Laserteraapia kiirendab oluliselt haavade (k.a. krooniliste, operatsioonijärgsete- ja põletushaavade) paranemist, leevendab valu ja vähendab armkoe tekkimist.

Protseduur ise on kiire, valutu ning sellega ei kaasne mingisuguseid kõrvalnähte, sobib igas vanuses inimesele (NB! Väga heaks raviviisiks lastel). Lisaks kiirele paranemisele on eeliseks see, et erinevalt paljudest teistest protseduuridest, võib pärast laserteraapiat jätakata klient oma igapäevaseid tegevusi, minna tööle, trenni vm. Protseduuri käigus hooldatakse laseriga üle kogu piirkond, kus nahaprobleeme esineb.

Teraapiakuuri pikkus ja protseduuri aeg sõltub suuresti probleemi ulatusest, mille väljaselgitamiseks pakume kliendile tasuta kontsultatsiooni.